DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér+Halle


modulární sezení

+HALLE je mladá, velmi dynamická nábytková značka, která vznikla v roce 2008 spojením dvou osobitých dánských značek a kolekcí nábytku Globe Furniture a Zero 4 do nové společnosti.
+HALLE je značkou, která vynikajícím způsobem reprezentuje mladou generaci nejlepšího dánského designu. Pro značku pracuje například dvojice mimořádně úspěšných designérů současnosti Busk + Hertzog.
Mezi oceněními za design získala společnost několikrát Id Design Award a Good Design za produkty Plasma, Lotus a Didi navrženými právě touto designérskou dvojicí

http://www.designor.cz/office/prods/?ox=1&ix=4484&link=

Vizí +HALLE je přinášet dánský čalouněný nábytek nejvyšší kvality svým charakterem využitelný ve veřejných i bytových interiérech. Vyvíjí výrobky spojující použití prvotřídních materiálů, výborného designu a skutečně inovativních nápadů.
Výsledkem je svěží a nadčasový design, který oslovuje zákazníky na celém světě a nábytek +HALLE dnes najdeme v projektech v Evropě, USA, Asii, Austrálii i na Blízkém východě.


Pro svůj skandinávský styl a nadčasový design oceňují a vyhledávají nábytek +HALLE, určený především do profesionálních interiérů, stále více i nároční zákazníci pro bytové interiéry.

Designéři : Busk + Hertzog, Anders Norgaard, Anne Louise due de Fonns, Flemming Busk, Troels Grum - Schwensen, Anders Kaersgaard, Mikkel Westfall, Rasmus Robert

http://www.designor.cz/office/prods/?ox=3&ix=3086&link=

Věšák Penny na výstavě „RED DOT WINNER“

Firma +HALLE získala prestižní ocenění Red Dot 2013 v kategorii produktového designu za věšák Penny, který je nyní součástí expozice Red Dot Design Museum v Essenu spolu s ostatními vítěznými návrhy v jednotlivých kategoriích. Hodnotitelská jury ocenila jeho funkčnost a skulpturální design, který přitáhne pozornost v každém interiéru, přičemž jeho užitná hodnota a funkční design jsou ve vzájemné harmonii.