DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


O společnosti BNOS
Klíčem v zařizování moderního kancelářského prostoru v systému BNOS je ergonomie a jednoduchost nábytku. Interiér není přesycený a nábytek do něj vnáší harmonii a vytváří optimální podmínky pro efektivní práci. Jednoduchá, flexibilní a inteligentní řešení usnadňují komunikaci v kanceláři a příjemně sladěná barevnost se stává dodatečnou, estetickou podporou pro pracovní činnosti.


Designéři:

Françoise-Hélène Jourda, Andreas Krob, Armin Sander, Claudio Belini, Jens Korte, Krijn Hamelink, Oscar Buffo, Gernot Oberfell+Jan Wertel, Hermann+ Stump, Bern Crabus, Paolo Galeotti

BN Office Solution


Showroom BN Office v Praze

Showroom BN Office v Praze


HISTORIE

Koncern NSG je předním výrobcem kancelářského nábytku zaujímajícím významnou pozici 3. největšího výrobce v Evropě. Pod značkou BNOS – BN Office Solution – nabízí komplexní řešení kanceláří a administrativních prostor.
Firma vznikla v roce 2003 jako joint venture značek BENE a NS, od roku 2007 je ve 100% vlastnictví koncernu NSG.
V současnosti má koncern 6800 zaměstnanců ve 13 vlastních výrobních závodech. 60% své produkce exportuje, hlavními trhy jsou Německo, Francie a Velká Británie.


Nabídka BNOS

SQart

Nabídku BN Office Solution tvoří vysoce funkční a komplexní systémy kancelářského nábytku a moderní kolekce židlí a designových pohovek. Nábytek BNOS se vyznačuje vysokou kvalitou a nadčasovým designem při příznivém poměru kvality a ceny. Nabízí efektivní řešení pro kompletní zařízení jakýkoliv firemní prostor, počínaje běžným pracovním místem, přes zasedací místnosti, odpočinkové a relaxační zóny, konferenční sály až po manažerské pracovny. Dobře funguje v otevřených kancelářích typu open space, ale i v tradičních nebo domácích kancelářích.
Tradiční velkokapacitní open space kanceláře nábytek BNOS účelně transformuje spíše do otevřeného prostoru ke společné kreativní práci.

www.designor.cz

NOVINKA 2013

V červnu 2013 proběhla další významná akvizice, kdy skupina NS Group převzala německého výrobce kancelářského nábytku, společnost Rohde & Grahl, v pořadí již 6. značku v portfoliu NS Group a po firmě Grammer Office druhou významnou německou značku. Již první německá značka Grammer office rozšířila naše produktové portfolio kolekce BNOS o vysoce kvalitní židle s pokročilými ergonomickými vlastnostmi a funkcemi – jako například patentovaným mechanismem GLIDE-TEC.

Rohde & Grahl je silná evropská značka nábytku s významným postavením zejména na německém a holandském trhu. Touto transakcí koncern NS Group zdvojnásobí obrat na německém trhu, všichni klienti získají přístup k novým produktům kancelářského a speciálního nábytku, nábytku pro recepce a ergonomických pracovních židlí.


Stadion Mbombela, Nalspruit, JAR

Stadion Mbombela, Nalspruit, JAR


Značka Forum Seating se v koncernu NSG specializuje na křesla pro posluchárny, kina, divadla, koncertní sály a sportovní stadiony.