DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


CHAIRIK


CHAIRIK

MONTANA furniture/ Engelbrechts, Erik Magnussen
Katalog, DWG
Související produkty

Erik Magnussen navrhl řadu CHAIRIK v roce 1996. Nejprve to byla židle s klasickými čtyřmi nohami, ale jak čas pokračoval, série se vyvinula. Chairik je nyní k dispozici ve dvou velikostech a různých výškách, aby vyhovovala všem okolnostem, lidem, situacím a umístění. Je nekomplikovaná, jednoduchá a pohodlná – je ztělesněním nadčasové funkčnosti. Chairik je všestranný a je k dispozici s různými základnami pro různé účely. Pokud chcete područky, jednoduše si vyberte tu, která se vám nejvíce líbí.

Chairik je ideální židlí do konferenčních místností s možností propojení do řad. Díky výjimečnému stohování, až 45 židlí na každém vozíku, je CHAIRIK ideální pro instituce, kde posluchači přicházejí a odcházejí, kde je nutná rychlá změna umístění židlí. Díky stohovatelnému výkonu můžete uložit až 1000 židlí CHAIRIK na pouhých 14 m2. Nápomocné při manipulaci a skladování jsou přepravní nebo stohovací vozíky.
Židle má hluk tlumící plastové kluzáky, které chrání podlahu a zajišťují, že se dá s židlí snadno pohybovat. Chairiky můžete propojit do lavice, a to buď pomocí odnímatelného spojovacího zařízení, nebo tak, že se rozhodnete, že spojovací zařízení bude trvale připevněno k rámu.

CHairik jako skořepinová židle může být z překližky nebo ve variantě z recyklovaného polypropylenu, dodává se v osmi barvách značky Montana: Snow, Mushroom, Amber, Beetroot, Flint, Parsley, Anthracite and Black. Chairik může být i čalouněný látkou nebo kůží. Díky čalounění sedadel Chairik můžete snadno změnit vzhled své židle, kdykoli budete chtít. Židle mají předmontované magnety pro odnímatelné čalounění sedadel, což umožňuje neuvěřitelně snadnou výměnu.