DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


CLIFFYCLIFFY

SIXINCH, Rainer Mutsch

Související produkty

Cliffy - modulární sezení značky Sixinch - kolekce různých velikostí a tvarů vyrobených z polyuretanové pěny potažené vrstvou FlexPlus ™ - což je vícevrstvý proces, díky němuž jsou prvky barevně stálé, odolné proti UV záření, proti nárazům nebo poškrábání.

Přesně se jedná o výrobní proces - „Coating“ – z pěnového bloku se pomocí CNC stroje vyřízne výsledný tvar. Ten se potom nastříká několika vrstvami polyuretanu PU – tím dojde k vytvrzení povrchu, ale nábytek zůstane měkký a pohodlný. Následně se nastříká požadovanou barvou. Touto metodou dokáže značka Sixinch vyrobit i složitější tvary dle technických výkresů na zakázku včetně výběru barvy ze vzorníku RAL a NCS. Díky těmto povrchovým úpravám se produkty hodí nejen pro použití v interiéru (je možné nechat pěnu i očalounit umělou kůží), ale také ven – na zahradu, na terasu nebo pro party v parku. Je to inovativní možnost k tradičnímu čalounění.

FlexPlus je pokročilejší povrchová vrstva, poskytuje speciální pocit měkkého, hladkého povrchu/dotyku, získává se UV stabilnost barevných pigmentů, odolnost proti povětrnostním vlivům, proti poškození či poškrábání, možnost i venkovního použití. FlexPlus poskytuje možnosti nad rámec tradičního čalounění a je hlavním odlišujícím prvkem značky Sixinch. FlexPlus™ se skládá ze tří vrstev; polyuretanový základní nátěr, polyuretanový reaktor (A/B) a barevný nátěr. Konečný produkt je určen pro oblasti s vysokým provozem a je 100% vodotěsný.