DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


HideTech
HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech
HideTech

HideTech

HideTech

EFG, Idesign
Katalog, DWG
Související produkty

Kolekce stolů EFG HideTech je určena pro moderní pracoviště - zahrnuje pracovní i jednací stoly různých délek včetně nižších konferenčních nebo naopak vyšších barových pro krátká setkání.
EFG HideTech je k dispozici s technologií skrytou uvnitř stolu, ale snadno přístupnou z plochy pomocí doplňků správy kabelů. Ta je integrována do konstrukce EFG HideTech stolové desky. Uprostřed je připojovací sekce s vývody pro všechny druhy energie a dat. Kabely do externí zásuvky jsou vedeny dolů nohami stolu do úrovně podlahy.
EFG HideTech stůl je navržen švédským designérským teamem Idesign, který má bohaté zkušenosti s vývojem nábytku a speciálně konferenčních stolů pro veřejné interiéry. EFG HideTech je navržen tak, aby vyhovoval všem druhům setkání. Velkým i malý, na kratší či delší schůzky u konferenčního či jednacího stolu, s nebo bez video konference. Právě tvar - design stolu je navržen tak, že zajišťuje, aby se jednotliví účastníci viděli navzájem a aby při video konferenci byl každý viděn. FG HideTech je jedním z nejstabilnějších jednacích stolů na trhu. I opravdu dlouhé stoly či sestavy jsou díky designu podnoží velice stabilní.