DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


Green Islands
Green Islands
Green Islands

Green Islands

Green Islands

Offecct, Jean-Marie Massaud
offecct oasis -green islands.pdf (1,1 MB)
Související produkty

Green Islands mohou být popsány jako ostrovy nebo takové útočiště, velké polštáře, čekací platforma pro firemní prostředí s integrací nižších či vyšších rostlin uvnitř - vzniká relaxační pocit sezení pod stromem či v zeleni. Klíčem je, že vegetace je součástí nábytku. Když jsou umístěny do veřejného interiéru, zvou vás na okamžik k rozjímání nebo ke klidnému rozhovoru.

Kolekce Air & Sound, z jejíž názvu je zřejmé mnoho - společnost OFFECCT reflektuje nejnovější výzkumy týkající se pracovního prostředí a jeho ovlivňování. Je dokázáno, že dobrá kvalita vzduchu a zvuku skutečně zlepšuje naši kreativitu a pohodlí. Proto OFFECCT představil kolekci Air & Sound jak s produkty pohlcujícími zvuk, tak s produkty s možností doplnění zeleně do interiéru, které přispívají k zdravému a příjemnějšímu prostředí.
"Moderní budovy jsou často tak dobře izolované, že vzduch není schopen správně cirkulovat a v důsledku toho jsme unaveni a ztrácíme koncentraci. Jedním z řešení jsou zelené rostliny, které zvyšují hladinu kyslíku a absorbují oxid uhličitý a nezdravé částice. Proto přicházíme s výrobky, které jsou speciálně navrženy tak, aby byla snadná integrace rostlin do našeho prostředí - Zelený nábytek (Green furnishings). V důsledku toho se cítíme lépe, dosahujeme více a jsme kreativnější. Tyto produkty zařazujeme do svého portfolia pod názvem O2Asis" - říká Andersem Englundem, jeden ze zakladatelů společnosti Offecct.