DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


PANTON ONE


PANTON ONE

MONTANA furniture, Verner Panton
Katalog, DWG
Související produkty

Rodina židlí Panton One, navržená v roce 1958, je stohovatelný barevný miláček, který umožňuje kombinovat barvu šňůry (provázku) a rámu, jak si přejete. Rodina zahrnuje jídelní, barové a odpočinkové lounge verze Panton ve vnitřním i venkovním provedení. Vybrat si můžete rám z nerezové oceli, leštěného chromu nebo lakovaný ve čtyřech barvách a osmi barvách šňůry.

Řada židlí Panton One má certifikaci EU Ecolabel. Panton One, Panton One Bar a Panton One Kitchen jsou také k dispozici s papírovým provázkem certifikovaným FSC®, který je vyroben z papíru z udržitelných lesů. Série Panton One obsahuje čtyři židle – Panton One Dining, Panton One Kitchen, Panton One Lounge a Panton One Bar, z nichž každá je navržena pro jiné účely. Sedáky židlí Panton One jsou ručně tkané pomocí polyuretanové šňůry na jádru z nylonu, dostupné v několika barvách (Duke, Holmes, Clark, Vincent, Carmen, Marylinn, Marcel, Scarlett) nebo v papírové vazbě s certifikací FSC® - papír přírodní nebo černý (povrchová struktura šňůry se může lišit).
S rámem z nerezové oceli a polyuretanovými šňůrami lze židle používat uvnitř i venku. Lakovaný rám, chromový rám a papírová vazba nejsou vhodné pro venkovní použití. Židle je možno stohovat po 10 kusech na vozíku nebo podlaze. Max. nosnost: 150 kg.