DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


SOFTLINE / SOFTLINE transparent paraván
SOFTLINE / SOFTLINE transparent paraván

Abstracta
Katalog, DWG

Softline je nadčasově navržený systém akustických paravánů, který pohlcuje hluk efektivně a vytváří příjemnější zvukovou scénu. Softline je vysoce kompatibilní s ostatním nábytkem a v kompozicích se krásně mísí, jeho zaoblené rohy přispívají k příjemné a přátelské atmosféře. Chcete-li přidat osobní nádech, můžete si vybrat ze široké škály barev! Se Softline systémem můžete rozdělit prostor pomocí mobilních stojanových paravánů, oddělit stoly pomocí různých typů paravánů přimontovaným přímo ke stolům či pro rychlé dočasné oddělení pomocí malých paravánů umístěných přímo na pracovní desky stolů.
Pravány se skládají z výplně pohlcující zvuk namontované v rámu z masivního dřeva, ten je na obou stranách potažen látkou. Další funkci dodávají panelu lišty pro různé praktické doplňky.

V reakci na aktuální situaci COVID 19 Abstracta přichází s horní nástavbou z akrylového skla - ochranné covid transparentní paravány Softline.
Navíc tedy můžete ještě více oddělit - rozdělit pracoviště, a to nejen z důvodu sociálních, akustických, ale i hygienických. Nástavba je vhodná pro podlahové i stolní paravány. Horní transparentní příčky lze namontovat přímo ve výrobě nebo dodatečně namontovat na již existující panely.
„Jsme rádi, že můžeme nabídnout produkt, který může usnadnit fyzickou distanci při současné celosvětové situaci,“ říká Erik Graesén, produktový vývojový manažer společnosti Abstracta.