DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


T11 meeting table


T11 meeting table

ANDERSEN furniture, byKATO
Univerzální stůl T11 je navržen společností byKATO se skandinávskou estetikou, která kombinuje styl a funkčnost. Jeho nadčasový design a lehký vzhled spolu se zaoblenými hranami a estetickými detaily dodávají stolu přívětivý výraz a všestrannost.

Rozkládací stůl T11 je obdélníkový stůl vyrobený z odolných a pevných materiálů. Deska stolu je vyrobena z odolného bílého lamina s hladkým povrchem a je elegantně zakončena zaoblenou hranou v masivním dubu. Klasická podnož z bíle pigmentovaného dubu dodává stolu lehký nádech a přináší další rozměr přirozeného tepla.
Stůl je dostupný ve standardních rozměrech 220x95xV74 cm s možností přidat až 4 výsuvné desky, takže stůl lze snadno rozložit pro více hostů. Výsuvná křídla se dodávají ve dvou různých verzích - bíle lakované nebo bílé lamino s dubovým okrajem. Každé prodlužovací křídlo měří 50 x 95 cm, což usnadňuje přizpůsobení velikosti stolu v závislosti na počtu hostů, které potřebujete usadit. Součástí stolu je funkční opěrná noha, kterou je vhodné použít při použití prodlužovacích desek. Lze tedy usadit 6-8 osob bez výsuvných desek, 14-16 osob s použitím 4 výsuvných desek.

Díky svému všestrannému charakteru a nadčasovému designu se T11 skvěle hodí do jednacích místností nebo jídelen různých velikostí.