DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


TRUMPET


TRUMPET

Abstracta, Stone Designs
designor_abstracta_trumpet_sheet_2020.pdf (2,5 MB)
Související produkty

„Nejedná se o akustický panel s LED osvětlením. Je to lampa s akustickými vlastnostmi, “říká Cutu Mazuelos, který spolu s Evou Prego navrhl Trumpet pro Abstractu. Rozdíl je důležitý pro designéry, kteří se snaží přispívat nejen akustickou funkcí, ale také temperamentem, který obohacuje každodenní život.

TRUMPET se vyznačuje jednoduchostí a pozorností k detailům, které se projeví při bližším pohledu. Zde designéři používají ikonický tvar hudebního nástroje k nasměrování světla a k jemnému propojení s prostorem pod lampou. Trumpet má tělo z masivního dřeva a akustické jádro vyrobené z recyklovaných odpadních tkanin a opotřebovaných PET lahví. Trumpet je dodáván ve dvou standardních velikostech (1040x515x80 mm a 2040x515x80 mm), ale lze ho vyrobit v individuálních rozměrech. Je k dispozici v široké škále tkanin a barev.

Světlo TRUMPET je pozoruhodně tenké, což dává lampě určitou eleganci. Pokud jde o hluk, je to obrovský rozdíl. Předchůdce TRUMPETu byl navržen pro jídelnu v lyžařském středisku Andorra, která byla naplněna každý den průměrně 400 energickými dětmi v lyžařských botách - a uspěl.