DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


V-CARE


V-CARE Nové!

Kusch+Co, Justus Kolberg
Katalog, DWG
Související produkty

Židle V-Care přináší přístup k designu zaměřený na člověka. Židle vytvořená pro zvýšení uživatelského pohodlí, kombinuje progresivní design a hygienické vlastnosti. Je vhodná pro veřejné interiéry s vysokým provozním zatížením, zdravotnická zařízení, domovy pro seniory, pečovatelské služby.

Je vyrobena z polyuretanu, který absorbuje tělesnou teplotu, zároveň zvyšuje pohodlí sezení. Mírně zakřivená, ergonomicky výrazná sedlová skořepina jako by příjemně objímala tělo sedícího, jedinečná struktura povrchu podobná tkanině zabraňuje sklouznutí ze sedačky.
Skořepina židle V-Care má o cca 5cm vyšší opěrák než je u standardních židlí, což zvyšuje komfort sezení zvláště pro handicapované osoby (3 výškové varianty sedáku (46 cm, 51 cm, 56 cm)), úhel sedáku a opěráku umožňuje vzpřímené sezení a snadnější vstávání ze židle.
Možnost dvou typů podnoží, s područkami nebo bez, s možností plastových kluzáků, stohovatelná (5ks) - skořepina židle bez známek otlaků při dlouhodobějším stohování židlí.
Nově také ve variantě lavice V-CARE BENCH line, která přináší všechny benefity a vlastnosti židle V-Care a je ve verzi 2 až 8místné dle navrženého uspořádání (včetně nebo bez stolku).
Zesílené područky dokonce umožňují zvednout a posouvat židli, když v ní někdo sedí. Výřez v opěradle usnadňuje uchopení a pohyb židle.
Židle je s unikátní antibakteriální povrchovou úpravou s ionty stříbra, které snižují růst bakterií, snadno se čistí, ale také bezpečně dezinfikuje - povrch je odolný vůči řadě čisticích a dezinfekčních látek - nedojde k poškození nebo změně barvy.
Splňuje normy požární prevence (samozhášivost), je vhodná pro vysoce frekventované prostředí jako jsou jídelny, haly, společenské místnosti a čekací prostory. Celý výrobní proces včetně volby materiálů je v souladu s principy udržitelnosti a ochrany životního prostředí.