DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


Acoustic WALL of ART


Acoustic WALL of ART

Abstracta
designor_abstracta_wall_of_art_acoustic_picture_2023.pdf (848 KB)
Související produkty

Wall of Art od Abstracta - jednoduchý způsob, jak vytvořit příjemnou zvukovou kulisu a inspirativní atmosféru.
Abstracta a umělecká platforma Wall of Art spolupracovaly na vývoji jedinečného řešení, které kombinuje akustiku s uměním. Cílem je vytvořit harmonické zvukové scenérie a zároveň dát prostorům osobitost a charakter s díly vzrušujících umělců.
Abstracta x Wall of Art je nekompromisní z hlediska umění, akustiky a výběru materiálů. Za motivy, které jsou vytištěny na bavlněné látce, se skrývá účinný tlumič hluku vyrobený z textilního odpadu a polyesteru regenerovaného z recyklovaných PET lahví, aby byl zajištěn minimální dopad na životní prostředí. Spolu s dobře zpracovaným dubovým rámem pomáhá bavlněná tkanina zlepšit hmatový pocit a vytvořit elegantní celkový dojem, takže panely dobře zapadají do prostředí jako jsou restaurace, hotelové haly a co-workingové prostory.
Akustické umělecké panely jsou k dispozici ve třech velikostech: 100 x 140 cm, 70 x 100 cm a 50 x 70 cm. Jejich elegantní rámy jsou buď z neupraveného nebo tmavě olejovaného dubu. Přestože panely nejsou tlustší než 45 milimetrů, jejich akustická kapacita je velmi vysoká. Účinně pohlcují okolní hluk, díky čemuž jsou ideální pro rušná a hlučná prostředí. Zkombinujte více panelů mezi sebou – jak pro vytvoření vizuálně expresivního celku, tak pro další vylepšení akustiky vašeho prostoru.

Design obrazů - Evelina Kroon, Lucrecia Rey Caro, Annika Hultgren, Lisa Wirenfelt.