DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


RAGNARS


Nábytek Ragnars vznikl a je dále vyvíjen ve spolupráci s White architects, jedním z nejúspěšnějších švédských architektonických studií současnosti. Oslovuje zákazníky s nejvyššími nároky na pracovní prostředí a kancelářský nábytek z hlediska designu, funkčnosti a flexibility. Mají na výběr velmi nadstandardní a široký výběr materiálů a barev, deska stolu může být vyrobena v provedeních- od ušlechtilého a konzervativního ořechového dřeva, až po hi-tec masivní hliník.


Švédská značka Ragnars oslovuje nejnáročnější uživatele, kteří považují nábytek jako významnou součást svého vizuálního stylu a firemní identity, jako prostředek komunikace se svým okolím.

Zakladatelem firmy Johan Ragnar, který o svém nábytku říká

„V roce 2009 jsme vytvořili nábytek Ragnars.Work prostě proto, že jsme cítili mezeru na trhu a potřebu alternativy k existujícímu kancelářskému nábytku – jak z hlediska tvarosloví, tak používaných materiálů. Vytvořili jsme nábytek, po kterém jsme toužili a v kterém bychom sami chtěli pracovat. Inspiraci jsme našli ve světě umění, v architektuře i v technickém vyjádření myšlenek futurismu. Naším výrazovým prostředkem je krása s geometrickou jednoduchostí“.

Vždy nás zajímaly nové materiály a technologie, máme odvahu hledat a nacházet nová překvapující řešení, objevovat nové cesty, jak vytvářet pracovní prostředí, kde lidé cítí harmonii a inspiraci.


Někdo označuje naše návrhy až jako antidesign. Primitivní, surová povaha materiálů je to, co nás láká. Naším úkolem je materiál zjemňovat, ne narušovat. Ať je to jen masivní ocel dodaná přímo z ocelárny, ze které vytvoříme podnož pro stůl, nebo pláty hliníku, z nichž vyrobíme desku stolu požadovaného tvaru.


Barová židle Powder Coated Black - Ragnars

Pokud hledáte nábytek, který je jiný, opravdu individuální funkční a nadčasové řešení ve stylu skandinávského minimalismu, je Ragnars tou nejlepší volbou.

www.designor.cz