DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


ANDREU WORLD
Vogue


Woody

Firma Andreu World ztělesňuje to nejlepší z tradic španělského truhlářského řemesla i současnosti moderního nábytkářského průmyslu. Historie značky sahá do roku 1955, kdy si Francisco Andreu Marti splnil svůj sen. V Alaquas, průmyslovém městě blízko Valencie, založil malou truhlárnu, která vyrostla ve světově velmi respektovanou společnost vyrábějící jedinečnou a obsáhlou kolekci židlí a sedacího nábytku pro profesionální a bytové interiéry.


Sit

Firma postupně rostla díky orientaci na design a kvalitu výrobků bez kompromisů, neustálému hledání harmonie, komfortu a snahám o inovace.
Vysoká firemní kultura vždy kladla důraz na ekologické aspekty výroby a soulad s přísnými normami garantujícími původ a zpracování dřeva
Sit


Sail

Současným sídlo společnosti je v blízkosti Valencie, kde má firma svůj hlavní showroom, v této oblasti má 2 výrobní centra, třetí je v oblasti Navarra.
Na americkém kontinentu má firma vybudován stálý showroom v Chicagu, v pozoruhodné budově Merchandise Mart.


Dnes můžeme najít sedací nábytkek Andreu World v zajímavých budovách na celém světě. Zejména kolekce dřevěných židlí a stolů nachází své uplatnění v projektech veřejných interiérů, zejména v restauracích a hotelech, ale i rezidenčních projektech a v kvalitních bytových interiérech. Architekti a designéři oceňují při navrhování interiéru téměř neomezené možnosti výběru dřevin, barev a dalších materiálů.
RDL


Designéři

Flexa

Lievore Altherr Molina, Piergiorgio & Michele Cazzaniga, Mario Bellini
Lineal Comfort