DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


+HALLE

+Halle furniture - je mladá, velmi dynamická nábytková značka, jejíž ideou je vytvářet vysoce kvalitní, dánský designový nábytek svým charakterem využitelný ve veřejných i bytových interiérech. Vyvíjí výrobky spojující použití prvotřídních materiálů, výborného designu a skutečně inovativních nápadů. +HALLE vznikla v roce 2008 spojením dvou osobitých dánských značek a kolekcí nábytku Globe Furniture a Zero 4 do nové společnosti.

+ Halle nábytek vynikajícím způsobem reprezentuje novou generaci nejlepšího dánského designu. Věří, že nábytek by měl mít jasný účel. Tato víra určuje veškerou jejich práci, když pokračují v průzkumu a podpoře chování lidí ve veřejných prostorách. Výrobci nábytku se často drží svých tradičních způsobů a postrádají životně důležité alternativní cesty, které zpochybňují status quo v tomto odvětví. Místo výroby nábytku, která existuje pasivně, v PlusHalle věří, že nábytek může být smysluplným činitelem pozitivní změny. Výsledkem je svěží a nadčasový design, který oslovuje zákazníky na celém světě a nábytek +HALLE dnes najdeme v projektech v Evropě, USA, Asii, Austrálii i na Blízkém východě. Pro svůj skandinávský styl a nadčasový design oceňují a vyhledávají nábytek +HALLE, určený především do profesionálních interiérů, stále více i nároční zákazníci pro bytové interiéry.

více o značce +Halle (PlusHalle)LEVELS - Form Us With Love a jejich překrývající se lavičky


+Halle products - inovativní produkty reagující na nové potřeby veřejných prostor

Dnešní veřejné prostředí musí být agilní a schopné přizpůsobit se fyzickému a mentálnímu metabolismu dne, aby zůstalo relevantní. V +Halle jsou přesvědčeni, že budoucnost nábytku spočívá v prostorech, které se přizpůsobují chování lidí, kteří je používají, což znamená, že design potřebuje dosáhnout syntézy kontextu, funkce a výkonu.
Motivuje je transformace ve využívání veřejného prostoru: vztah lidí k dnešním velkým posunům v práci, mobilitě, technologiích a soukromí. Vedeni porozuměním tomu, jak se prostorové kultury vyvíjejí, je zajímá složitá a různorodá souhra lidského chování, designu a architektury. Je načase přemýšlet nad obecným domácím vlivem na naše veřejné prostory, na skutečné potřeby zaměstnavatelů/ zaměstnanců, zkvalitnění pracovního prostředí jako klíč k lepší motivaci a vyššímu výkonu v práci.

Nábytek +Halle - změna přístupu k designu v důsledku změn chování lidí v kancelářích

Jejich práce je založena na antropologickém a kontextuálním výzkumu veřejné sféry – což nám umožňuje vytvářet skutečná témata, která zkoumají společně s multidisciplinárními skupinami architektů, designérů, umělců a spisovatelů. Říkají tomu Annual Briefing.
Annual Briefing, který je zaměřen na daný prostorový účel, představuje kolektivní mysl, která má příležitost zpochybnit tradiční, objektově řízený průmysl. Spojením kreativních týmů otevřeli platformu pro zkoumání nového chování. Další velkou změnou dneška je rozmanitost prostorů.
Motorem firmy PlusHalle je inovační model, kde udržují spolehlivý rytmus kvality a nových nápadů. To znamená, že i když jsou zaneprázdněni výrobou zakázek - dodržováním termínů, dodáním kvality a zdokonalováním svého řemesla - stále nachází čas a zdroje pro nové, spekulativní a vylepšené způsoby, jak designovat něco nového.

Designéři + Halle

Plus Halle spolupracuje s některými z nejtalentovanějších severských designérů a architektů. Každý designér je pečlivě vybrán pro každý projekt - produkt, protože každý projekt je jiný - stejně jako každý designér má své postřehy, zkušenosti a pozadí.
Designéři : Busk + Hertzog, Form Us With Love, Snøhetta, Anders Norgaard, Anne Louise due de Fonns, Flemming Busk, Troels Grum - Schwensen, Anders Kaersgaard, Mikkel Westfall, Rasmus Robert.

Snøhetta

Jak sami zakladatelé říkají - "Snøhetta je místo, odkud nikdo nepochází, ale kdokoli může vejít". Snøhetta začala jako architektonický a krajinářský workshop a od svého vzniku zůstala věrná svému trans-disciplinárnímu způsobu myšlení. Dnes se Snøhetta rozrostla a stala se mezinárodně uznávaným architektonickým studiem, zabývající se architekturou, krajinnou architekturou, navrhováním interiérů, vývojem produktů, grafiky, digitálním designem a uměním s 280 zaměstnanci z více než třiceti různých národností s rovnoměrným zastoupením pohlaví.

Již více než 30 let Snøhetta navrhuje některé z nejpozoruhodnějších světových veřejných a kulturních projektů. Snøhetta odstartovala svou kariéru v roce 1989 soutěžním návrhem nové knihovny v Alexandrii v Egyptě. Později následoval mezi mnoha dalšími návrh pro Norskou národní operu a balet v Oslu a budovu Národního pavilónu 11. září ve Světovém obchodním centru v New Yorku. Spolupráce mezi různými disciplínami Snøhetty je základní hnací silou tvorby. To dokazuje dlouhá historie společnosti, kde krajina a architektura spolupracují bez rozdělení, od nejranějšího možného stádia.

Snøhetta se v současné době podílí na mnoha projektech v Evropě, Asii, Oceánii a Americe. Globální práce poskytuje každému designérovi cenný kulturní a ekonomický náhled a vytváří základ pro neustále se rozvíjející základnu odborných znalostí společnosti Snøhetta.


Summit - novinka od Snøhetta - inovativní sezení do veřejných interiérů

Summit - novinka od Snøhetta - inovativní sezení do veřejných interiérů


FORM US WITH LOVE

Form Us With Love je mezinárodní designové studio založené v roce 2005. Od svého vzniku studio hoří vášní pro design a inovaci. Zastává názor, že všichni máme právo na smysluplný design.
Základem studia je proces, který spojuje tradiční a kreativní postupy. Ústředním záměrem je vyvíjet se s potřebami každého projektu, jeho místem na trhu a neustále se měnícími potřebami skutečných lidí.

Dnes se Form Us With Love zabývá: poradenstvím – vývoj produktů, produktových řad a komerčních prostorů pro klienty po celém světě, Ventures – disciplinované a holistické přístupy k zavádění a budování značek, Civic – založené na předávání znalostí a sdílení zkušeností, aktivnímu přispívání k širšímu spektru designu.


Picnic - koncept kruhové sezení od Form Us With Love

Picnic - koncept kruhové sezení od Form Us With Love


PLASMA - modulární organické sezení od +Halle ve spolupráci s Busk & Hertzog

Plasma je flexibilní koncept veřejného sezení. Plazma prvky fungují perfektně jako jednotlivé abstraktní kousky, ale mohou být použity v různých kombinacích k vytvoření jedinečnějších a působivějších interiérů. 4 různé velikosti usnadňují různé možnosti seskupení a funkce. Velká plazma je dlouhá více než 3,5 metru, což umožňuje prostor až pro 10 osob současně. Organický tvar také nabízí výhody z hlediska funkčnosti. Volitelné kontrastní prošívání nabízí jedinečné a kreativní kombinace.

více o flexibilním sezení PLASMA od +Halle

PLASMA - kombinovatelné sedací prvky organického tvaru z dílny Busk + Hertzog pro značku + Halle

PLASMA - kombinovatelné sedací prvky organického tvaru z dílny Busk + Hertzog pro značku +Halle


LOBBY

Lobby je modulární sedací systém, který lze snadno přizpůsobit všem druhům prostor. Systém je navržen s pragmatickým přístupem k vytvoření sezení, které je nejen pohodlné a funkční, ale také zjednodušující a příjemné. Lobby je velmi flexibilní. Nekonečné možnosti čalounění umožňují vytváření jedinečných a inspirativních prostor, zatímco rozmanitý výběr jednotek usnadňuje vytváření dynamických a flexibilních oblastí, které odpovídají konkrétním potřebám a požadavkům. Pracujte, sedněte si, relaxujte a lehněte si na pohodlné povrchy. Power Tower má integrovanou elektrickou zásuvku a umožňuje nabíjení mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků.

více o variabilní sofa LOBBY od +Halle

Minimalistická hravá sofa LOBBY od +Halle - variabilní dle potřeb a prostoru

Minimalistická hravá sofa LOBBY od +Halle - variabilní dle potřeb a prostoru


PROTO - kolekce měkkého sezení pro soukromí ve veřejném interiéru

Proto je řada zakřivených, čalouněných křesílek, pohovek a poufů, které fungují jako dynamické obydlí. Protože lidé intuitivně se sezením pohybují a otáčejí je, kolekce dokazuje zajímavou flexibilní "krajinu" otevřených i uzavřených setkání. "Dokonce i způsob, jakým lidé intuitivně umisťují dvě vysoká křesla Proto vedle sebe, přičemž se vzájemně dotýkají kruhovým opěradlem, poskytují malý osobní prostor, jako by malý pokoj uprostřed otevřeného interiéru", říká designér kolekce Proto Nick Ross. Instalace Proto je nejen zásadně přizpůsobitelná jejímu kontextu, ale také flexibilní pro jakékoli prostředí.

Kolekce Proto je inspirovaná naší touhou hledat útočiště v příliš stimulované veřejné sféře. "Přemýšlel jsem o tom, co jsem cítil, co znamená slovo obydlí, a to mě přivedlo zpět k rané formě útočiště," říká skotský rodák ze Stockholmu designér Nick Ross. "Chtěl jsem vytvořit pocit soukromého místa, možnost schovat se jako by někde v koutě.“

více o kolekci PROTO od +Halle

PROTO od +Halle - kolekce měkkého sezení pro soukromí ve veřejném interiéru

PROTO od +Halle - kolekce měkkého sezení pro soukromí ve veřejném interiéru


NEST - novinka od studia Form Us With Love posouvá tradiční obývací prvky do veřejných interiérů

Série NEST obsahuje pohovku, křesla a stoly ve dvou úrovních a dvou typech provedení - kovové nebo dřevěné podnoží. Je to měkká, pohodlná série sezení, která posouvá tradiční obývací prvky do nových prostředí. Série je inspirována způsobem, jakým lidé komunikují ve veřejných prostorách a podporuje tak sociální atmosféru. U vyšších variant sezení, kterým je právě sezení NEST na první pohled odlišné od jiných, se dosáhlo správné míry stability a elegance. Nabízí možnost pohodlně pracovat, setkávat se nebo se občerstvit a přitom být součástí prostoru. Ideální pro neformální sekce v kanceláři či zasedací místnosti, protože lidé mohou při konverzaci stát i sedět.

více o série NEST od +Halle

NEST - novinka od studia Form Us With Love pro +Halle posouvá tradiční obývací prvky do veřejných interiérů

NEST - novinka od studia Form Us With Love pro +Halle posouvá tradiční obývací prvky do veřejných interiérů


LEVELS - Form Us With Love a jejich překrývající se lavičky

Pro veřejné interiéry navrhlo studio Form Us With Love účelově vedené, překrývající se sezení. Kolekce Levels je vlastně takový inteligentní lavičkový systém vytvořený na přestávku během dne v kanceláři, mezi schůzkami, na rychlý rozhovor nebo krátké čtení. Uživatelé mohou sedět v různých směrech a výškách, daleko nebo blíže od sebe a na různých úrovních, aby si vytvořili osobní prostor dle potřeby. Levels ale umožňuje sedět i společně ve skupinách, Levels prostě přináší neformální a velkoryse dimenzovaný prostor.

více o lavičkovém systému LEVELS od +Halle

LEVELS - Form Us With Love a jejich překrývající se lavičky

LEVELS - Form Us With Love a jejich překrývající se lavičky


PENNY - univerzální konferenční stolek od designérů Busk & Hertzog

Penny konferenční stolek je odkládací stolek se silnými svislými liniemi. Stůl je sám o sobě osobitý jak s křesílky, pohovkami nebo modulárním sezením a dodává charismatický výraz všem druhům prostor.
Stolek Penny je dalším designérským počinem dánského designérského dua Busk & Hertzog, které vzniklo v roce 2000 s jasnou vizí být inovativní a profesionální - ale také s cílem vést a inspirovat novou generaci designérů k dalšímu rozvoji dánského designu.

více o konferenčním stolku PENNY od +Halle

PENNY - osobitý univerzální konferenční stolek od Busk & Hertzog

PENNY - osobitý univerzální konferenční stolek od Busk & Hertzog