DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


EFG

Koncern EFG, jehož historie sahá až do roku 1885, je jedním z vedoucích výrobců kancelářského nábytku ve Skandinávii a zaujímá zároveň významné postavení v první desítce jeho největších evropských výrobců.
Významné milníky v rozvoji koncernu byly akvizice největšího dodavatele kancelářského nábytku v Norsku – Wingerei v roce 1992, finské firmy ASKO v roce 1997, v roce 1999 britské firmy Matthews a v roce 2004 norské firmy HOV+DOKKA.


Základ své budoucí strategie spatřuje firma ve výrazné expanzi na evropských trzích, přičemž celoevropský trh považuje za svůj trh domácí. Vizí společnosti je Evropa plná kanceláří, kde je „více zábavy“. Filozofie “More fun at the office“ znamená pro EFG kancelářský nábytek umožňující vysokou efektivitu a flexibilitu práce ve velmi příjemném a motivujícím pracovním prostředí.


Vize koncernu EFG

Vizí EFG je dodávat inspirativní a funkční interiérová řešení v souladu s principy udržitelného rozvoje a stát se vedoucím severským dodavatelem nábytku pro kanceláře a veřejné interiéry.


Kolekce a služby

Již dnes má firma EFG nejširší kolekci nábytku mezi švédskými výrobci kancelářského nábytku a každoročně investuje významné částky do vývoje nových výrobků. Velkou pozornost věnuje prvotřídním službám pro zákazníky od počáteční poptávky, přes spoluzodpovědnost při dopravě nábytku až po servis po celou dobu jeho životnosti. Poskytuje svým zákazníkům komplexní know-how a podporu, úzce spolupracuje s architekty a specialisty na ergonomii.
Firma EFG dodává více než 2000 kompletních pracovišť každý týden, přičemž klade mimořádný důraz na dodávky dle potvrzených dodacích lhůt bez ohledu na velikost projektu.


EFG a ekologie

Aspekty ochrany životního prostředí stejně jako ve Skandinávii mají v EFG dlouhou tradici, firma se stala spolutvůrcem některých ekologických standardů. Firma stále rozvíjí vlastní model ekologie zahrnující celý proces vývoje výrobků od použití vstupních materiálů až po jasně definované požadavky na všechny subdodavatele.


Designéři EFG:

Eero Aarnio, Christina & Lars Andersson, Jan Ekselius, Susse Fischer, Kaarle Holmberg, Antti Kotilainen, Markku Pakkanen, Hans Sandgren Jakobsen, Sandin & Bülow, Roger Webb.


EFG HideTech AVM (Audio Video Motion)

EFG Hide Tech AVM

Tímto stolem přináší EFG jako první zcela nové řešení a nový standard pro firemní videokonference.
Chytrý, kompaktní a bez kompromisů ve funkčnosti.

www.designor.czEFG Hide Tech AVM