DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


INNO


Inno je jednou z firem, která v současnosti nejvýrazněji zosobňuje finský styl a design. Osobitá kolekce nábytku a interiérových doplňků reprezentuje to nejlepší z moderního finského interiérového designu. Jako každým rokem můžete vidět novinky finského designu na veletrhu : Milano 2013.

Katalog

Vizí společnosti Inno je vyvíjet inovativní produkty vysoké kvality a osobitého designu. Dobrý produkt v pojetí Inno nejen dobře vypadá a funguje, ale měl by vždy pozitivně zasáhnout lidské emoce a být i cenově dostupný.

S firmou Inno trvale spolupracuje více než desítka předních severských designérů v čele s Finem Harri Korhonenem. Harri Korhonen má mimořádný cit pro produkty které zaujmou tím, že jsou jiné, jejich odlišnost však není nikdy na úkor funkčnosti a praktické využitelnosti v moderním interiéru.
V tradiční kolekci sedacího nábytku Inno je velmi úspěšná kolekce SELECT, s čistým a funkčním designem, vysokým komfortem sezení a příznivým poměrem kvality a ceny.


Wall case + Floor Case


Designové ocenění „red dot: best of the best“ pro sedačku Aura

Vynikajícím úspěchem vývojového týmu firmy Inno je ocenění „red dot: best of the best“ za rok 2013 v kategorii produktový design. Mezi 4 662 soutěžními návrhy této prestižní mezinárodní designové soutěže, jejíž tradice sahá do roku 1950, oslovila porotu propracovaným a inovativním designem sedačky Aura.

2- sedačka Aura, kterou navrhnul pro Inno mladý finský designer Mikko Laakkonen, jedinečným způsobem harmonizuje prostor, svým vysokým opěrákem vytváří pro sedícího příjemný a klidný ostrůvek v každém interiéru. Díky tomuto vysokému opěráku je Aura zároveň elegantním prvkem, kterým můžeme rozdělovat prostor v moderních kancelářích typu open space.


„red dot: best of the best“ pro sedačku Aura


K sedačce je k dispozici v navazujícím designu též elegantní křeslo s o něco nižším opěrákem. V kombinaci se sedačkou tak můžete vytvářet útulné a pohodlné sestavy, které váš interiér obohatí o působivý výrazový a stylový prvek.


Oka věšák

V oblasti interiérových doplňků je nejúspěšnější kolekce interiérových věšáků OKA, navržena finským architektonickým studiem Valvomo s velmi výrazným, nápaditým a funkčním designem. Věšáky OKA se vyrábějí jako závěsné na strop, k montáži na stěnu i v tradičním stojanovém provedení. Závěsná verze ze stropu má 6 závěsných háčků na výškově stavitelném ocelovém lanku, které se otáčejí kolem osy věšáku. Věšák je prostorově úsporný, je možno ho odklánět do stran a protože nestojí na zemi umožňuje snadný úklid.

www.designor.cz

oka věšák

oka věšák


křesílko Kola

Z nových produktů vzbudila v poslední době největší zájem odborné veřejnosti a zákazníků kolekce sedacího nábytku KOLA, která získala již několik prestižních designových cen, jako Red dot award Product design 2012 a čestné uznání mezinárodní designové soutěže Fennia Prize 2012. Autorem je finský designér Mikko Laakkonen, který svým návrhem představil lehké křeslo s vysokým komfortem sezení, hodící se pro použití v profesionálních i bytových interiérech. Inovativně použitým materiálem je 100% recyklovaná plsť vytvarovaná do skořepinového sedáku. Má příznivé akustické vlastnosti, je nehořlavá a snadno se čistí.

www.designor.cz