DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


SOFTLINE

Softline ušel už dlouhou cestu od svých začátků, od roku 1979. Za tu dobu se stal mezinárodní značkou vytvářející inovativní, ikonický a vysoce kvalitní nábytek nacházejí se po celém světě.
Představují novou generaci nábytku, nové designové koncepty, které vyhovují neustále se měnícím potřebám klientů. To, co se ale nemění od jejich začátků je, že všechen čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v jejich továrně.

Jejich „kousky“ jsou vzájemně kombinovatelné a mohou být používány různými způsoby – integrované funkce umožňují použití stejného nábytku např. k posezení, lenošení i spaní. Úzce spolupracují s předními mezinárodními designéry, kteří sdílejí vášeň pro kvalitu, kreativitu, současné trendy a potřeby, která dánskou značku Softline charakterizuje. A ještě něčím je značka Softline charakteristická – barvami. Ten cit pro barvy, jejich vzájemná kombinovatelnost, ať se jedná o pastelové tóny, ale spíše typičtější výrazné, syté odstíny z celého barevného spektra. Ve spojení s různými druhy čalounických látek se vytváří takový unikátní „svět“ Softline.
Díky všem těmto aspektům navrhují nábytek respektující moderní styl života, který vytváří tu správnou atmosféru v kancelářích, veřejných prostranstvích i domácnostech.


Modulární sedací souprava Passion - důkaz, že cit pro barvy je značce Softline vlastní

Modulární sedací souprava Passion - důkaz, že cit pro barvy je značce Softline vlastní


Objevte kvalitu ekologicky šetrných materiálů v barvách a inovativním stylu. Objevte velmi úspěšné kolekce nábytku Sotline - Vision, Living, Active, Nordic, Plus a Outdoor. , V posledních letech se Softline zaměřuje na sedací nábytek - mezi nejúspěšnější patří křesla a sofa Aiko, Basel, Coco, Eden, Havana, Scope, Vera, Basel, Sand, Opera, Madison a akustická sezení Moai, Basket a další…AIKO křeslo - elegance a vzdušnost

AIKO je všestranná komfortní židle/ křeslo z dílny designérky Susanne Gronlund, které dodá elegantní dotek domácnostem i veřejným prostorám. Stylové překřížení konstrukce podnoží dává židli lehký a vzdušný vzhled. K dispozici ve dvou různých výškách sedadel - "lounge" židle nebo jídelní židle.Aiko křeslo, design SUSANNE GRØNLUND

Aiko křeslo, design SUSANNE GRØNLUND


BASKET - akustické sezení inspirované plážovými koši

Kolekce byla inspirována barevnými, funkčními plážovými koši, proto i ten název BASKET. Sofa a křeslo Basket jsou navrženy jako integrovaný modulární systém se dvěmi různými výškami zad, které umožňují vytvořit sezení dle požadavků. Záměr designéra Matthiase Demackera bylo navrhnout sezení - takové místo pro odclonění se od okolního ruchu, vhodné pro oddech nebo posezení s kolegy, místo pro krátké soukromé jednání. Křeslo BASKET je dodáváno s otočnou nebo pevnou základnou. Součástí celé kolekce je i pouf Basket, který může být použit jako opěrka nohou, místo k sezení nebo jako postranní stůl.


BASKET - akustické sezení umožňující nerušený odpočinek či setkání

BASKET - akustické sezení umožňující nerušený odpočinek či setkáníCORAL - charismatický prvek v interiéru od designérské dvojice Busk+Hertzog

CORAL pouf je inspirován jedním z nejkrásnějších a nejkřehčích organismů přírody - korálem. Dvojitý vzhled, netradiční linie sedadla činí z Coral poufu unikátní a charismatický prvek v interiéru. Buďte kreativní a kombinujte barvy a materiály tak, abyste dokonale doladili Váš interiér.


Pouf CORAL - stvořen pro hru s barvami

Pouf CORAL - stvořen pro hru s barvamiDRUM - dekorativní, funkční a flexibilní kus nábytku

Drum od Softline - pouf, konferenční stolek a podnos v jednom. Drum reflektuje potřebu přizpůsobit se - může být podnožkou/ pufem k sezení, ideálním konferenčním či odkládacím stolkem, a nebo se rychle přeměnit v pomocníka při servírování třeba oblíbené kávy - poslouží jako podnos/ tác, a poté i jako servírovací stolek.
Drum je dekorativní, funkční a flexibilní kus nábytku.


HAVANA - moderní vzhled bez kompromisu na pohodlí

Křeslo Havana - nová klasika od designérského dua Busk + Hertzog - redesignové ikonické křeslo pro relaxaci, oddech, rozjímání. Klasické křeslo dostalo supermoderní vzhled se zaoblenými, dynamickými detaily bez kompromisu na pohodlí. Jak název Havana napovídá, toto křeslo znamená pohodlí a vřelost - s doutníkem nebo bez něj. Ocelové nohy jsou lakované v barvě bílé, šedé, černé nebo měděné.


Křeslo Havana ve výrazném květinovém dekoru lákající k oddechu..

Křeslo Havana ve výrazném květinovém dekoru lákající k oddechu..Sofa LOFT pro moderní život

Tento inovativní modulární systém pohovky umožňuje kombinovat jednotlivé jednotky ve všech tvarech a variantách. Spojování je pomocí suchých zipů, které zabraňují nepříjemnému posouvání jednotlivých dílců při používání. LOFT je pohodlná a elegantní sedačka, vyzývá vás k relaxaci, k hraní a zábavě venku i vevnitř. Tak buďte kreativní a poskládejte si pohovku podle Vašich specifických potřeb, přesně tak jak zamýšlela při navrhování sama designérka Stine Engelbrechtsen.


LOFT - modulární sezení pro vnitřní i venkovní použití

LOFT - modulární sezení pro vnitřní i venkovní použitíČiské linie křesla a sofa SCOPE

Svojí pohodlnou a kompaktní formou nabízí křeslo a sofa SCOPE moderní a uvolněný přístup k designu. Komfort a vysoká kvalita v čistých liniích, které budou vždy moderní a ideální pro bytové i veřejné interiéry.


Kolekce SCOPE v přírodní bílé vyřazuje čistotu, eleganci, nadčasovost

Kolekce SCOPE v přírodní bílé vyřazuje čistotu, eleganci, nadčasovostSISTERS - tři prvky s krásným vztahem

Sisters od Softline je jedinečná kolekce univerzálních poufů a sedacích prvků. Jsou navrženy designéry Busk+Hertzog bez zvláštního "směru" a mohou být umístěny volně do prostoru, což dává designérovi interiéru neomezený kreativní "nástroj" k hraní. Jednotlivé poufy jsou měkké, lehké a jsou dodávány ve čtyřech velikostech, které lze kombinovat nebo používat samostatně. Největší z nich má pohodlné opěradlo, ten je ideální pro instalaci ve velkých halách a veřejných prostranstvích.


Sisters v netradičních mentolových tónech

Sisters v netradičních mentolových tónechSpolupracující designéři

ANDREAS LUND, BUSK+HERTZOG, CHARLOTTE HOENCKE, CLAUS C. SIMONSEN, ELISABETH ELLEFSEN, ERTEL & FURCH, FORMAT, HIROMICHI KONNO, JAVIER MORENO STUDIO, JOHANNES STEINBAUER, JOSE A. ESTEBAN, KARIM RASHID, KURT BRANDT, MAJA BØGH VINDBJERG, MATTHIAS DEMACKER, MICHIEL VAN DER KLEY, MULLER & WULFF, PHILIP BRO, ROBERT ZOLLER, SASCHA SARTORY, SIMON & JAHN, SKRIVO, SOFTLINE DESIGN TEAM, STINE ENGELBRECHTSEN, SUSANNE GRØNLUND, TOKE THYE OLSSON…