DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


SOFTLINE

Softline ušel už dlouhou cestu od svých začátků, od roku 1979. Za tu dobu se stal mezinárodní značkou vytvářející inovativní, ikonický a vysoce kvalitní nábytek nacházejí se po celém světě.
Představují novou generaci nábytku, nové designové koncepty, které vyhovují neustále se měnícím potřebám klientů. To, co se ale nemění od jejich začátků je, že všechen čalouněný nábytek je stále vyráběn v Dánsku v jejich továrně.

Jejich „kousky“ jsou vzájemně kombinovatelné a mohou být používány různými způsoby – integrované funkce umožňují použití stejného nábytku např. k posezení, lenošení i spaní. Úzce spolupracují s předními mezinárodními designéry, kteří sdílejí vášeň pro kvalitu, kreativitu, současné trendy a potřeby, která dánskou značku Softline charakterizuje. A ještě něčím je značka Softline charakteristická – barvami. Ten cit pro barvy, jejich vzájemná kombinovatelnost, ať se jedná o pastelové tóny, ale spíše typičtější výrazné, syté odstíny z celého barevného spektra. Ve spojení s různými druhy čalounických látek se vytváří takový unikátní „svět“ Softline.
Díky všem těmto aspektům navrhují nábytek respektující moderní styl života, který vytváří tu správnou atmosféru v kancelářích, veřejných prostranstvích i domácnostech.


Modulární sedací souprava Passion - důkaz, že cit pro barvy je značce Softline vlastní

Modulární sedací souprava Passion - důkaz, že cit pro barvy je značce Softline vlastní


AIKO křeslo - elegance domácnostem i veřejným prostorám.

AIKO je všestranná židle/ křeslo, které dodá elegantní dojem domácnostem i veřejným prostorám. Stylová konstrukce kovového drátu dává židli lehký a vzdušný vzhled. K dispozici ve dvou různých výškách sedadel - "lounge" židle nebo jídelní židle.


Aiko křeslo, design SUSANNE GRØNLUND

Aiko křeslo, design SUSANNE GRØNLUND


BASKET - akustické sezení inspirované plážovými koši

Kolekce byla inspirována barevnými, funkčními plážovými koši, proto i ten název BASKET. Sofa a křeslo Basket jsou navrženy jako integrovaný modulární systém se dvěmi různými výškami zad, které umožňují vytvořit sezení dle požadavků. Basket je takové místo pro odclonění se od okolního ruchu, vhodné pro oddech nebo posezení s kolegy, místo pro krátké soukromé jednání. Křeslo BASKET je dodáváno s otočnou nebo pevnou základnou.
Součástí celé kolekce je i pouf Basket, který může být použit jako opěrka nohou, místo k sezení nebo jako postranní stůl.

CORAL - charismatický prvek v interiéru

CORAL pouf je inspirován jedním z nejkrásnějších a nejkřehčích organismů přírody - korálem. Dvojitý vzhled, netradiční linie sedadla činí z Coral pufu unikátní a charismatický prvek v interiéru. Buďte kreativní a kombinujte barvy a materiály tak, abyste dokonale doladili Váš interiér.


Pouf CORAL - stvořen pro hru s barvami

Pouf CORAL - stvořen pro hru s barvami


DRUM - dekorativní, funkční a flexibilní kus nábytku

Drum od Softline - pouf, konferenční stolek a podnos v jednom. Drum reflektuje potřebu přizpůsobit se - může být podnožkou/ pufem k sezení, ideálním konferenčním či odkládacím stolkem, a nebo se rychle přeměnit v pomocníka při servírování třeba oblíbené kávy - poslouží jako podnos/ tác, a poté i jako servírovací stolek.
Drum je dekorativní, funkční a flexibilní kus nábytku.