DESIGNOR - Novinky, výstavy a akce z oblasti skandinávského designu


Novinky

Stockholm 2012

Stockholm 2012

1.2.2012

Mrazivá zima, sníh i mlha patří stejně neodmyslitelně ke Stockholmu jako největší přehlídka nábyktu a interiérového designu - Stockholm Furniture Fair. Nepropásněte svátek skandinávského designu na veletrhu Stockholm Furniture 7/2- 11/2/2012 s unikátní atmosférou značek Lammhults, Inno, Offecct, GlobeZero4 a dalších.
Léto se Severem… aneb hluk nemá šanci

Léto se Severem… aneb hluk nemá šanci

1.8.2011

…efektivní řešení v podobě akustických, nástěnných panelů různých 3D tvarů poslouží a zároveň příjemně doladí prostor. Dřevo, plast nebo široká škála barevných odstínů akustických látek vybízí ke hře a kombinování. Objevte řešení od firem Lammhults, Offecct, Showroom Finland.
skandinávský design se stěhuje na jih…

skandinávský design se stěhuje na jih…

8.4.2011

… a to již v příštím týdnu, aby se Vám představil se svými horkými novinkami pro rok 2011 v italském Miláně. Nemusíte cestovat na daleký sever, nyní stále ještě v řadě šedých a deštivých dnů netrpělivě očekávající jaro, ale navštívit největší evropskou přehlídku nábytku a interiérového designu v inspirativní a již opravdu jarní náladě hlavního města módy a designu.
Zelené ostrovy nemusí být jen v moři…

Zelené ostrovy nemusí být jen v moři…

28.3.2011

Udělejte si jaro i zdravější pracovní prostředí v kanceláři díky zeleným ostrůvkům dle představ Jeana-Marie Massauda.
GREEN ISLANDS je sedačka, ve které jsou zakomponovány rostliny. Zeleň v interiéru se tak poprvé stává přímo součástí nábytku.

Tuto sekci švédské značky OFFECCT dále doplňují:
OASIS - GREEN PEDESTALS, design studio Front
OASIS - GREEN TRAYS, design Claesson Koivisto Rune
OASIS - GREEN PADS, design Luca Nichetto

Jednotící myšlenkou je snaha co nejcitlivěji zakomponovat rostliny již do návrhu interiéru. Zeleň může velmi výrazně ovlivnit charakter interiéru, přináší nové možnosti členění prostoru bez použití příček a vytváří novou pozitivní kvalitu v dnešním přetechnizovaném pracovním prostoru.

Na celou tuto zelenou kolekci, která byla představena jako horná novinky letošního veletrhu nábytku ve Stockholmu, nabízíme mimořádnou zaváděcí 30% slevu během jarního období (21.3. - 20.6.2011)
999 nejlepších designových inspirací…

999 nejlepších designových inspirací…

7.2.2011

999 nejlepších designových inspirací a ještě mnohem více najdete na našich nových webových stránkách.

Stačí si jen vybrat z kolekce nábytku či interiérových doplňků a nechat se inspirovat produkty z dílen nejznámějších severských designérů - Alvar Aalto, Gunilla Allard, Johanes Foersom a Peter Hiort-Lorenzen, Maija Isola a dalších… Poznejte kouzlo jednoduchosti a čistých liniích léty prověřených, nadčasových designů i novinek letošního roku…
…kancelář trochu jinak

…kancelář trochu jinak

15.1.2011

…objevte i Vy nekonečné možnosti vytvořit si pracovní místo přesně podle svých představ, kdykoliv, kdekoliv a hned bez použití nářadí.

Od pracovišť pro týmovou práci v open space, přes „hot desking“ až po přívětivou domácí kancelář.

Ideální koncept prodejních a konzultačních míst pro banky, cestovní kanceláře, autosalony …

Perfektní flexibilní, mobilní i akustické řešení, vše v jednom.
Podívejte se, co Mobi dokáže, na naší animaci.

Mobi, design Andrea Ruggiero.

Více informací