DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


PF

PF

21.12.2012

VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK
Vám přeje Váš DESIGNOR team

katalog


Inspirace severským nejen bytovým designem

Setkání s novináři

25.11.2012

Ve středu 28.11.2012 proběhl v nádherných prostorách pražského showroomu BANK & OLUFSEN den otevřených dveří pro příznivce severského designu a životního stylu, kterému předcházelo neformální setkání s novináři.
Přední značky Bank & Olufsen, Designor, YIT a Heex představily vybrané trendy z oblasti moderního bydlení a odívání.

Severský design je pojem, který je již po mnoho desetiletí velkým zdrojem inspirace,synonymem kvality i předmětem obdivu.
4 firmy, které sdílejí tradiční hodnoty severského designu a životního stylu, představily zajímavosti a novinky z architektury, interiérového designu, bydlení a odívání.


Jedním z průkopníků severské architektury v Česku je finská developerská společnost YIT, která k nám přináší tradiční hodnoty severského stylu bydlení v sepětí s přírodou, se zajímavým designem a využitím přírodních materiálů. Velký důraz klade společnost YIT i na ekologii a energetickou úspornost staveb.
Severské klima je po většinu roku nevlídnou, temnou a chladnou zimou, pak ale po tři měsíce krásným a okouzlujícím létem. A právě z nádherné přírody a z představy teplého a útulného domova designéři a architekti čerpají inspiraci a přenášejí ji i do architektury.

www.yit.cz

Průkopníkem špičkových produktů a řešení s využitím toho nejlepšího ze soudobého i klasického severského interiérového designu je společnost DESIGNOR. Její práce se opírá o spolupráci s předními severskými výrobci nábytku a interiérových doplňků a o dlouholeté zkušenosti získané při popularizaci severského životního stylu v České republice. Vizí firmy je zpříjemňovat a inspirovat život lidí v interiérech, které jsou funkční, krásné a nadčasové. Tvoří pro lidi, kteří preferují design, který nestárne.

www.designor.cz

Moderní bytový design se ubírá směrem, který preferuje ucelené pojetí interiéru. Příkladem soudobého severského stylu, který oslovuje zákazníky v mnoha zemích celého světa je bezesporu designová elektronika dánské společnosti Bang & Olufsen, firmy s více než 85letou tradicí. Nejen audio systémy této značky patří mezi absolutní světovou špičku. A to díky proslulé severské preciznosti a dokonalému řemeslnému zpracování, nadčasovému designu a nejmodernějším technologiím. Nabízí skvělý výkon a dokonalý zvukový zážitek. Značka BANG & OLUFSEN spolupracuje se společností LUTRON, která vyrábí systémy na ovládání svítidel, zastínění, topení a klimatizace i dalších technologií v domě. Jejich využitím lze vytvořit příjemnou atmosféru pro chvíle s rodinou, pro zábavu i pro práci. Trendem posledních let jsou inteligentní domácnosti poskytující maximální uživatelský komfort. Díky propracovanému systému je možné snadno obsluhovat a ovládat všechna automatizovaná zařízení, která se v domě či bytě nacházejí.

www.kd-elektronika.cz

Severský design a styl se neprojevuje jen v designu nábytku, výrobků každodenní potřeby, moderní elektroniky a v architektuře, ale i v módním průmyslu. V Česku je obrovská nabídka módního oblečení, chybí však nabídka menších originálních a kvalitních kolekcí, které jsou v zahraničí v limitovaném množství k dostání v nezávislých buticích. Severská módní škola disponuje ohromným kreativním potenciálem. Drsnější přírodní podmínky a možná i převažující introvertní temperament přinášejí do módní tvorby jiné úhly pohledu. Z práce těchto značek na nás dýchá pokora, vztah k detailu, jednoduchost a přímočarost. Firma HEEX pro náš trh objevuje nové, pro českého zákazníka doposud neznámé mladé dánské značky, jako je NÖR Denmark. Ty nabízí ve své HEEX Fashion Gallery v Praze v Konviktské ulici.

www.heex.cz


Pozvánka na ORGATEC

17.10.2012

Kolín nad Rýnem, Německo
Vychutnejte si to nejlepší ze světového designu na jednom místě.

ORGATEC, hlavní evropský veletrh nábytku pro kanceláře
a veřejné interiéry po dvou letech opět představí přední značky.

Za nejlepšími severskými značkami teď navíc nemusíte jezdit
do Skandinávie, ale můžete si je prohlédnout hned u našich sousedů..Designblok 2012

pozvánka

19.9.2012

Přijměte pozvání na letošní Designblok.
V Kafkově domě najdete výstavní stánek jedné z našich značek.

Přijměte pozvání na letošní Designblok.
V Kafkově domě najdete výstavní stánek jedné z našich značek.

Máte zde šanci získat mnoho informací o nábytku BN Office Solution
a navíc Vám bude představena inovativní technologie GLIDE -TEC
na židlích Grammer Office.

Designor doporučuje


Toto je Vaše nová kanclelář?

14.5.2012

Dokážete si představit, že Vaše kancelář bude bublina, ve které budete mít vše potřebné? Možná je je to pro Vás velké sci-fi, ale proč by pracovní prostředí nemohlo být samo o sobě kreativní, inspirující, prostě jiné…

EFG přichází s konceptem Gaia.

Produkty