DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


AGILE


AGILE

Abstracta, Studio Stockholm
designor_abstracta_agile_sheet_2023.pdf (1,9 MB)
Související produkty

Agile je multifunkční nástroj, který skvěle a funkčně vyplňuje místo.Jeho inspirace pochází z toho, jak dnešní technologické společnosti pracují na projektech. Usnadňuje týmu rychle se shromáždit za běhu.

„Udělali jsme mnoho projektů interiérového designu pro softwarové společnosti, které pracují v týmech opravdu agilním způsobem. Je tedy potřeba například umět se svolat na rychlou koordinační schůzku a pak jít dál. Odtud pochází myšlenka Agile,“ vysvětluje designér Martin Eckerberg.
Agile funguje jako projektová pracovní plocha na kolečkách, vybavená všemi potřebnými nástroji: magnetickou tabulí, velkoryse dimenzovanou obrazovkou, akustickým panelem, chytrým rozkládacím stolkem pro notebook, USB-C kabel pro napájení a připojení. Každý detail a aspekt byl prostě pečlivě promyšlen.
Možnosti provedení Agile - na jedné straně panelu je magnetická tabule po celé délce. Horní část druhé strany pojme TV obrazovku s řešením pro videokonference se skládacím stolkem na notebook, který je vybaven integrovaným kabelem (USB-C) pro sdílení obrazovky a nabíjení notebooku.