DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


CAMPUS
CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS
CAMPUS

CAMPUS Nové!

Lammhults, Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen
designor_lammhults_campus_catalogue.pdf (2,8 MB)
Související produkty

Židle Campus je jednou z ikon moderního severského designu. Má za sebou mimořádně úspěšnou téměř 30-ti letou historii, na jejímž počátku otevřela firmě Lammhults dveře do světa a brzy jí zajistila místo na mapě nejlepšího nábytkového designu. V roce 1992 byla navržena designérským týmem Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen.

Campus je židle působící klidným dojmem a přitom silným výrazem, který se v čase neztrácí. Lehkostí a čistými tvary s velkým smyslem pro detail jistě zaujme. Ve skupinách a celých řadách okouzlí velmi elegantní, prostorem probíhající vlnou, vytvořenou díky charakteristickému tvaru opěráku.
Campus Air (outdoor varianta židle Campus) je vysoce kvalitní stohovatelná židle nízké hmotnosti s možností spojování do řad za velmi příznivou cenu bez kompromisu v kvalitě materiálu, kterým je plast tvrzený skleněným vláknem. Vyrábí se též s galvanizovaným rámem pro venkovní použití.

Campus a Campus air jsou židle vizuálně lehké struktury taktně respektující okolní prostor a harmonicky rozvíjející architekturu budovy. Je jako architektura ve zmenšeném měřítku.