DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


CAMPUS airCAMPUS air

Lammhults, Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen
designor_lammnults_campus_family_2023.pdf (9,5 MB)
Související produkty

Židle Campus je jednou z ikon moderního severského designu. Má za sebou mimořádně úspěšnou téměř 30-ti letou historii, na jejímž počátku otevřela firmě Lammhults dveře do světa a brzy jí zajistila místo na mapě nejlepšího nábytkového designu. V roce 1992 byla navržena designérským týmem Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen.
Campus a Campus air jsou židle vizuálně lehké struktury taktně respektující okolní prostor a harmonicky rozvíjející architekturu budovy. Campus je židle působící klidným dojmem a přitom silným výrazem, který se v čase neztrácí. Lehkostí a čistými tvary s velkým smyslem pro detail jistě zaujme. Ve skupinách a celých řadách okouzlí velmi elegantní, prostorem probíhající vlnou, vytvořenou díky charakteristickému tvaru opěráku.

Campus Air (outdoor varianta židle Campus) je vysoce kvalitní stohovatelná židle nízké hmotnosti s možností spojování do řad za velmi příznivou cenu bez kompromisu v kvalitě materiálu. S Campus Air posunul Lammhults a dánští designéři Johannes Foersom a Peter Hiort-Lorenzen Campus dopředu s novým sedákem a opěradlem z polyamidového plastu vyztuženého skleněnými vlákny. S volitelným rámem odolným proti povětrnostním vlivům lze Campus Air použít venku. Odolný pevný polyamidový povrch odolává poškrábání a snadno se čistí. Campus Air je ve verzích se čtyřmi nohami nebo průběžnou základnou, lze je snadno z venkovních prostor dovést pomocí vozíku.