DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


CAMPUS barstoolCAMPUS barstool

Lammhults, Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen
designor_lammhults_campus_bar_sheet.pdf (2,2 MB)
Související produkty

Židle Campus je jednou z ikon moderního severského designu. Má za sebou mimořádně úspěšnou téměř 30-ti letou historii, na jejímž počátku otevřela firmě Lammhults dveře do světa a brzy jí zajistila místo na mapě nejlepšího nábytkového designu. V roce 1992 byla navržena designérským týmem Johannes Foersom & Peter Hiort - Lorenzen.

Campus je židle působící klidným dojmem a přitom silným výrazem, který se v čase neztrácí. Lehkostí a čistými tvary s velkým smyslem pro detail jistě zaujme. Ve skupinách a celých řadách okouzlí velmi elegantní, prostorem probíhající vlnou, vytvořenou díky charakteristickému tvaru opěráku.

Po úspěchu židle Campus vyvinuli designéři verzi barové židle, která je schopna poskytnout minimalistický výraz i v oblastech, kde je vyžadována různá výška sezení. Barové židle Campus přichází ve dvou různých výškách. Campus a Campus bar jsou židle vizuálně lehké struktury taktně respektující okolní prostor a harmonicky rozvíjející architekturu budovy. Je jako architektura ve zmenšeném měřítku.