DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


COLLABORATE

COLLABORATE

EFG, EFG design team
Katalog, DWG
Související produkty

Kolekce Collaborate - exkluzivní jednací a projektové stoly pro spolupráci, jednání a sdílení poznatků. Pro skupinovou práci i schůzky. Je inspirována Skandinávií, stoly jsou robustní, ale svým minimalistickým vzhledem jsou vhodné do kanceláře, zasedací místnosti, jídelny, relax zóny ale i obývacího pokoje nebo jídelny. Stoly Collaborate jsou k dispozici ve více než 50 různých velikostech, ve dvou výšky a dvou typech podnoží. A to právě dodává celkový vzhled a pocit, který chcete v interiéru vytvořit - je možnost podnoží typu A nebo U.
Ať už potřebujete komunikovat tváří v tvář nebo vzdáleně, Collaborate je chytrá volba. Přidejte síťové/ IT zásuvky pro práci a spojení a vznikne tak stůl pro video konferenci. Stůl je dodáván s hladkou stolovou deskou nebo právě s výřezy/ stylovým stolním poklopem pro kabeláž.
Stoly Collaborate jsou též modulární, ideální pro kombinování v různých sestavách či rozložení v rámci kanceláře. Tato funkce je zvláště užitečná pro skupinové sezení nebo pro velké konferenční místnosti. Velikost a tvar stolu je jak estetická, tak praktická otázka. Obdélníkové stoly jsou úspora místa a umožňují snadné umístění v široké škále prostorů. Velký kulatý stůl může dobře fungovat v konferenční místnosti nebo jídelně, zatímco menší stoly mohou být umístěny s pohovkou nebo poufy v relaxačních zónách a veřejných koridorech. Oválný stůl zjemňuje estetiku ve velkých pracovních nebo společných prostorách.