DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


EVO


EVO

EFG, Jonas Forsman
Související produkty

Evo je jedinečné křeslo, které kombinuje nadčasový skandinávský design s udržitelnou a inovativní konstrukcí. Použijte tento kus jako nadčasový "lapač zraku" v lobby, saloncích a dalších prostorech pro schůzky nebo společenské akce.

EVO je hlavním EFG produktem podzimu 2020 - křeslo v dřevě s 3D pletenou látkou na sedadle i opěradle.

Inspirace pochází z klasického skandinávského dřevěného nábytku, ale u Evo bylo dřevo kombinováno s nejnovější technologií pletení. Evo bylo navrženo s udržitelný přístupem, štíhlé rozměry a čalounění zcela bez pěny mu dodávají nízkouhlíkovou stopu. Místo toho se používá plně pletený polyester, který je 100% recyklovatelný. 3D technika pletení znamená, že tkanina je pletena jako jeden kus, čímž se minimalizuje odpad během výroby. Jednotlivé komponenty mohou být vyměněny nebo recyklovány samostatně. Široká loketní opěrka s plochou hranou a objemem natažené textilie umožňuje se v křeslo Evo pohodlně usadit. Evo má jedinečnou schopnost vyniknout a smíchat se s okolím. Je vhodné pro salónky, vstupní haly nebo foyer, ale Evo také funguje perfektně v recepcích nebo jako zasedací židle v kancelářích nebo jiných společenských oblastech pro setkání a přestávky.

Evo se dodává ve variantách v bílém pigmentovém jasanu, černě zbarveném jasanu a přírodním dubu s béžovou nebo černou látkou a s nebo bez područek. Všechny varianty lze kombinovat. Evo bylo navrženo výhradně pro značku EFG Jonasem Forsmanem.