DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


EVO
EVO
EVO

EVO
EVO

EVO
EVO

EVO
EVO

EVO
EVO

EVO
EVO

EVO

EFG, Jonas Forsman
Související produkty

Evo je jedinečné křeslo, které kombinuje nadčasový skandinávský design s udržitelnou a inovativní konstrukcí. Použijte tento kus jako nadčasový "lapač zraku" v lobby, saloncích a dalších prostorech pro schůzky nebo společenské akce.

EVO je hlavním EFG produktem podzimu 2020 - křeslo v dřevě s 3D pletenou látkou na sedadle i opěradle.

Inspirace pochází z klasického skandinávského dřevěného nábytku, ale u Evo bylo dřevo kombinováno s nejnovější technologií pletení. Evo bylo navrženo s udržitelný přístupem, štíhlé rozměry a čalounění zcela bez pěny mu dodávají nízkouhlíkovou stopu. Místo toho se používá plně pletený polyester, který je 100% recyklovatelný. 3D technika pletení znamená, že tkanina je pletena jako jeden kus, čímž se minimalizuje odpad během výroby. Jednotlivé komponenty mohou být vyměněny nebo recyklovány samostatně. Široká loketní opěrka s plochou hranou a objemem natažené textilie umožňuje se v křeslo Evo pohodlně usadit. Evo má jedinečnou schopnost vyniknout a smíchat se s okolím. Je vhodné pro salónky, vstupní haly nebo foyer, ale Evo také funguje perfektně v recepcích nebo jako zasedací židle v kancelářích nebo jiných společenských oblastech pro setkání a přestávky.

Evo se dodává ve variantách v bílém pigmentovém jasanu, černě zbarveném jasanu a přírodním dubu s béžovou nebo černou látkou a s nebo bez područek. Všechny varianty lze kombinovat. Evo bylo navrženo výhradně pro značku EFG Jonasem Forsmanem.