DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


HideTech
HideTech

EFG, Idesign
Katalog, DWG
Související produkty

Kolekce stolů EFG HideTech je určena pro moderní pracoviště - zahrnuje pracovní i jednací stoly různých délek včetně nižších konferenčních nebo naopak vyšších barových pro krátká setkání.
EFG HideTech je k dispozici s technologií skrytou uvnitř stolu, ale snadno přístupnou z plochy pomocí doplňků správy kabelů. Ta je integrována do konstrukce EFG HideTech stolové desky. Uprostřed je připojovací sekce s vývody pro všechny druhy energie a dat. Kabely do externí zásuvky jsou vedeny dolů nohami stolu do úrovně podlahy.
EFG HideTech stůl je navržen švédským designérským teamem Idesign, který má bohaté zkušenosti s vývojem nábytku a speciálně konferenčních stolů pro veřejné interiéry. EFG HideTech je navržen tak, aby vyhovoval všem druhům setkání. Velkým i malý, na kratší či delší schůzky u konferenčního či jednacího stolu, s nebo bez video konference. Právě tvar - design stolu je navržen tak, že zajišťuje, aby se jednotliví účastníci viděli navzájem a aby při video konferenci byl každý viděn. FG HideTech je jedním z nejstabilnějších jednacích stolů na trhu. I opravdu dlouhé stoly či sestavy jsou díky designu podnoží velice stabilní.