DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


Soundwave JASMINE


Soundwave JASMINE

Offecct, Layla Mehdi Pour
designor_offecct_soundwave_jasmine_sheet_2022.pdf (360 KB)
Související produkty

Akustický panel Soundwave Jasmine je výsledkem první spolupráce mezi italskou produktovou designérkou Laylou Mehdi Pour a značkou Offecct. Je tak novinkou v kolekci Soundwave - v kolekci stěnových panelů pohlcujících zvuk navržených předními světovými designéry, které poskytují nejen dobré akustické prostředí, ale také vnáší charakter do interiéru.

"Když jsem navrhovala Jasmine, inspirovaly mě přírodní prvky, které se mohou zdát nepravidelné v jejich makro podobě, ale v detailech mají úžasnou přesnost a pravidelnou strukturu. V tomto případě jsem vycházela především z květů a vyvinula je do konkrétního produktu s hravou povahou, “ říká.
Řešení pro vytváření dobrého a udržitelného zdravého prostředí ve veřejných prostorách jsou stále důležitější. Spojení Jasmine s živým přírodním prostředím lze chápat jako reakci na rostoucí potřebu snížit hluk a obnovit klid například v kancelářích, restauracích a na dalších místech setkání.
„Snažila jsem se zachytit poetický rytmus přírody a smíchat jej s více geometrickými, trojúhelníkovými tvary, které lze různými způsoby kombinovat a vytvářet nové výrazy a kompozice,“ říká Layla Mehdi Pour.

Layla Mehdi Pour je italská produktová designérka íránského původu. Její tvůrčí práce se zaměřuje na objevování každodenních předmětů jejich transformací na inovativní, moderní kousky. Layla Mehdi Pour má za sebou výstavy mimo jiné na Milan Design Week, London Design Festival a Stockholm Furniture and Light Fair.