DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


LINK
LINK

Andersen Furniture, Hans Thyge & Co /Randers + Radius/
Katalog, DWG
Související produkty

Link - modulární kolekce stolů z masivního dřeva s hedvábně hladkým povrchem. Link, navržený Hansem Thyge & Co, je flexibilní a multifunkční kolekce stolů značky Randers + Radius. Skládá se z velké řady modulů, které vám dávají svobodu přizpůsobení a vytvoření konferenčního stolu nebo pracovního místa podle vašich představ.
Kouzlo stolu se nachází pod povrchem - posuvné lišty z masivního dřeva pod deskou stolu vám umožní snadno kombinovat různé velikosti, změnit polohu nohou, prodloužit stůl o další místo k sezení a změnit estetický vzhled stolu.

Link je vyroben z masivního dubu s deskou stolu z linolea. Deska stolu je krásně zakončena zaobleným masivním dubovým okrajem, který dodává teplo a tvoří krásný rám kolem stolu. Masivní dub dodává místnosti krásu a přispívá k pohodlnému pracovnímu prostředí. Link je k dispozici také jako barový stůl.
Svůj Link stůl si můžete přizpůsobit pomocí jednoho z mnoha doplňků. Vyberte si mezi elegantní dubovou zásuvkou, černě lakovaným podnosem nebo stojícím stolem. Pokud potřebujete vedení kabelů, můžete si vybrat mezi několika různými napájecími skříněmi, které budou integrovány do desky stolu.

Vlastně si můžete navrhnout vlastní stůl - můžete si vybrat mezi širokou škálou velikostí a tvarů. Uživatelsky přívětivý propojovací systém pod deskou stolu vám dává svobodu přizpůsobit a vytvořit si konferenční stůl, jídelní stůl nebo pracovní prostor po svém.

Link se řadí mezi udržitelný nábytek. Všechny dřevěné části jsou vyrobeny ze dřeva certifikovaného FSC a deska stolu je vyrobena z linolea, které je přírodním produktem.