DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


SCALA WallSCALA Wall

Abstracta, Anya Sebton
Katalog, DWG
Související produkty

Scala Wall od Abstracta je hravá parafráze na vlnité plechy, které současně využívají funkčnost tvaru.
"Inspirace pochází z mnoha domů na Islandu, kde jsou nejen střechy, ale i fasády pokryty vlnitým plechem. To zrodilo myšlenku přivést vlny do prostoru, "vysvětluje oceněná designérka Anya Sebtonová.
Rozvlněná konstrukce absorbující zvuk Scala není pouze vizuální hra, ale samo vlnění především přispívá ke zlepšení akustiky v interiéru. Zvlněný tvar panelu znamená, že výrobek má větší "savý povrch", než kdyby byl zcela hladký. Je to dokonalá, jednoduchá interakce mezi materiálem a formou, díky disktrétnímu výrazu se perfektně hodí do větších prostor.
Stejně jako ostatní panely z kolekce značky Abstracta jsou Scala Wall vlastně lisované panely vyrobené z jádra pohlcujícího zvuk (z polyesteru obsahujícího recyklované PET lahve) neočalouněné nebo potažené textilií ve výběru z mnoha struktur a barev. Můžete si vybrat mezi svislým nebo vodorovným provedením, mezi horizontálními panely se ale doporučuje mít vertikální mezeru. Panely se instalují diskrétně na stěnu pomocí neviditelných kovových kování v zadní části panelu (součástí balení).