DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


SCOPE

SCOPE

Andersen Furniture, Hans Thyge & Co /Randers + Radius/
Katalog, DWG

Scope je nová kolekce dřevěných židlí navržená společností Hans Thyge & Co. Scope je navržena tak, aby snižovala hluk - integrované plstěné podložky pod sedadlem zlepšují akustiku a tím vytváří příjemnější prostředí. Plstěné podložky také chrání sedadlo při stohování židlí.
„Scope je výsledkem práce s archetypem židle, vytvářením malých příběhů kontrastu a hmatového zkoumání tak, aby se objevil nový zajímavý design.“- Hans Thyge.
Vznikl tak zábavný a zajímavý detail židle pro spojení - uchycení rámu židle a opěradla. Lékařský stetoskop jako inspirace k tomuto úchytu dodává židli styl, jedinečnost a dekorativní prvek. Pomocí tohoto malého "šperku" můžete změnit výraz židle - z teplého a měkkého na elegantnější, sofistikovaný vzhled. Scope je židle efektivně využívající zdroje, vyrobena s ohledem na životní prostředí. Je vyrobena ze dřeva certifikovaného FSC z tenké lisované dýhy.
Scope Lounge je novinkou v produktové rodině SCOPE. Je skvělou volbou, pokud hledáte extra úroveň pohodlí a chcete vytvořit útulný prostor. Díky extra širokému sedáku a dobře polstrovanému zakřivenému opěradlu získáte větší pohodlí a podporu stejně jako v čalouněném nižším křesle.