DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


SCOPE bar


SCOPE bar

Andersen Furniture, Hans Thyge & Co /Randers + Radius/
Katalog, DWG

Scope stolička/ barová židle vychází z nové kolekce dřevěných židlí navržené společností Hans Thyge & Co. Scope je vyrobena tak, aby snižovala hluk - integrované plstěné podložky pod sedadlem zlepšují akustiku a tím vytváří příjemnější prostředí. Plstěné podložky také chrání sedadlo při stohování židlí.

„Scope je výsledkem práce s archetypem židle, vytvářením malých příběhů kontrastu a hmatového zkoumání tak, aby se objevil nový zajímavý design.“- Hans Thyge

Stoličky/ barové židle Scope mají jednoduchý funkční tvar, podoba vychází z návrhu klasické židle Scope, na které je navíc zajímavý detail ve formě spojení - uchycení rámu židle a opěradla. Lékařský stetoskop jako inspirace k tomuto úchytu dodává židli styl, jedinečnost a dekorativní prvek. Pomocí tohoto malého "šperku" můžete změnit výraz židle - z teplého a měkkého na elegantnější, sofistikovaný vzhled.
Scope je židle efektivně využívající zdroje, vyrobena s ohledem na životní prostředí. Je vyrobena ze dřeva certifikovaného FSC z tenké lisované dýhy.