DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


TAIVU / TAIVU meeting - compact


TAIVU / TAIVU meeting - compact

Inno, Mikko Laakkonen
Katalog, DWG
Související produkty

Taivu je lehké a mladistvé křeslo klasických tvarů navržené Mikko Laakkonenem, zcela čalouněné, ideální pro lobby a veřejné prostory. Díky svým elegantním obrysům, exponovanému rámu a jasné struktuře má lehkou a nenápadnou estetiku. Svým designem se velice snadno přizpůsobí veřejným i soukromým interiérům.

Křeslo Taivu Compact Lounge přináší vyšší komfort sezení stále se stejným osobitým výrazem celé kolekce.

Taivu Meeting je otočná varianta židle s ladnými obrysy a vynikajícím komfortem. Malý trojrozměrný pohyb naklonění je standardní funkcí pro aktivaci svalů podporujících vaši páteř. Skořepina sedadla přirozeně kopíruje pohyb těla a poskytuje dynamický a ergonomický zážitek ze sezení. Kromě otáčení, dynamického náklonu a nastavení výšky je zde konstrukce s dokonalým napětím pěny, která vás udrží v klidu po celou dobu jednání. 5 bodové křížové nohy jsou k dispozici s kolečky nebo kluzáky. Sedák a područky jsou kompletně čalouněné látkou nebo kůží. Židle Taivu Meeting se snadno přizpůsobí široké škále interiérů, jako jsou zasedací místnosti, výkonné konferenční prostory a také domácí kanceláře.

Všichni členové rodiny produktů Taivu se vzájemně doplňují a mohou být používáni ve stejných prostorách pro různé účely.