DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


TRINITY
TRINITY

SIXINCH, Pieter Jamart
Související produkty

Základní kolekce Trinity se skládá z několika skladebných prvků včetně otomanu a poufů. Trinity nabízí nekonečné možnosti konfigurace sezení dle aktuálních potřeb a požadavků. Můžete si tak vytvořit dokonalý salónek.
Sezení vzniká výrobním procesem - „Coating“ – z pěnového bloku se pomocí CNC stroje vyřízne výsledný tvar. Ten se potom nastříká několika vrstvami polyuretanu PU – tím dojde k vytvrzení povrchu, ale nábytek zůstane měkký a pohodlný. Následně se nastříká požadovanou barvou. Touto metodou dokáže značka Sixinch vyrobit i složitější tvary dle technických výkresů na zakázku včetně výběru barvy ze vzorníku RAL a NCS. Díky těmto povrchovým úpravám se produkty hodí nejen pro použití v interiéru (je možné nechat pěnu i očalounit umělou kůží), ale také ven – na zahradu, na terasu nebo pro party v parku. Je to inovativní možnost k tradičnímu čalounění.

Sezení je s FlexPlus, což je pokročilejší povrchová vrstva, která oproti SoftFlex obsahuje navíc vrstvu elastického polyuretanu. FlexPlus poskytuje speciální pocit měkkého, hladkého povrchu/dotyku, získává se UV stabilnost barevných pigmentů, odolnost proti povětrnostním vlivům, proti poškození či poškrábání, možnost i venkovního použití.