DESIGNOR - Designový nábytek, skandinávský kancelářský nábytek a originální doplňky ve skandinávském designu


ZEN Pod


ZEN Pod

Abstracta, Staffan Holm
Katalog, DWG
Související produkty

Malé, tiché pokoje Zen Pod jsou více než jen útočištěm, místem, kde můžete popadnout dech. Více než jen klid. Je to prostor, který si můžete užít — elegantně a střídmě navržený s použitím příjemných materiálů jako je dřevo, vlna, sklo, hliník a ocel. Je to taková akustická oáza.

Zen Pod je k dispozici ve dvou verzích výbavy: „Advanced“ a „Essential“ a dodává se ve třech velikostech - malé, střední a velké.
"Budka" Zen Pod se snadno sestavuje a používá, je navržena tak, aby splynula s okolím. Řídký a harmonický design samotné místnosti je inspirován japonskými interiéry. Jeho linie a čtvercová kompozice odrážejí japonské estetické vlivy – které jsou zvláště patrné přidáním krásné, lamelové dubové stěny, kterou lze snadno nasadit na prosklenou stěnu místnosti. Je to řešení, které zvyšuje estetický zážitek, zlepšuje soukromí a pozitivně ovlivňuje zvukovou kulisu mimo místnost. Jsou navrženy s pečlivým důrazem na detail, stejně jako na celkový vzhled.

„Zen Pod vám umožňuje vnímat okolní prostředí, aniž by vás rušilo. V místnosti je ticho,“ říká designér Staffan Holm.

Zen Pod je chytrá místnost vybavená spoustou funkcí – a ničím nadbytečným. Nic v místnosti nenarušuje její harmonii a rovnováhu. Výjimečně akustický výkon, uvnitř i venku! Tlumí zvuk o 31 dB; zvukový útlum A.
Vše co potřebuješ je součástí dodávky - napájecí zásuvky (230V), ventilace, osvětlení v mělkém úhlu a ovládací prvky. Současně můžete zvolit "balíčky" nábytku pro jednání nebo pro vybavení pracovního místa.