DESIGNOR - To nejlepší ze skandinávského designu pro Váš interiér


Věšáky do kanceláře a veřejných interiérů

Jestli existuje v designu "směr", který si obzvláště dává pozor na detaily a miluje je, tak jsou to Skandinávci a jejich pověstný smysl pro detail v minimalistickém projetí. Na detailech záleží v každé místnosti, v kanceláři, v pracovně, ve veřejných interiérech, doma. A jedním z takových "detailů" v interiérů je resp. by měl být i věšák. Místo, kam si odložíte kabát svůj nebo vaší návštěvy, elegantně odložíte deštník. A pokud není chladnější sezóna, stále má v kanceláři své opodstatnění - dotvoří interiér a celkovou atmosféru místnosti.

Věšáky tedy nejsou jen pouhou "nutností" pro odložení kabátů, ale i designovým doplňkem. Často bývají právě i tím prvkem, který jako první přitáhne pozornost svým netradičním pojetím, když vstoupíte do místnosti. A nebo jsou "tichými společníky", co dotvoří tu správnou atmosféru, splynou elegantně s ostatním zařízením, ale budou po ruce. Ať potřebujete jakýkoli typ věšáku - stojanový, nástěnný, závěsný - máme je v nabídce a rádi Vám je trochu představíme.

více o kolekci kancelářských věšáků

závěsný a stojanový věšák OKA od značky INNO

závěsný a stojanový věšák OKA od značky INNO


OKA - závěsný, nástěnný nebo stojanový věšák (INNO)

A začneme hned naším nejoblíbenějším, barevně výrazným a netradičním. Kolekcí věšáků OKA od finské značky INNO. Není to jen jeden věšák, ale celá rodina - závěsný, dva typy nástěnných a stojanový OKA.
Pomocí nich si vytvoříte svůj vlastní OKA prostor… Nechte se unášet pohybem OKA zavěšeným na ocelovém lanku a levitujícím v prostoru ve výšce dle Vašeho přání. Nejvíce tyto závěsné věšáky vyniknou ve skupině - třeba i společně se stojanovým OKA B či nástěnným věšákem s třemi nebo pěti háčky. A jsou to právě tyto věšáky, které zdobí interiér a přitáhnou pozornost, i pokud nejsou v létě využívané. Pro elegantnější interiér zvolte barevnou variantu - antracitovou nebo bílou, pro rozzáření a oživení kanceláře či zasedací místnosti - zelenou, oranžovou nebo červenou.
Design: Valvomo/Teppo Asikainen, značka: INNO

nabídka věšáků INNO OKA

závěsný a stojanový věšák OKA od značky INNO

závěsný a stojanový věšák OKA od značky INNO


NAULA - elegantní dřevěný stojanový věšák (INNO)

Zcela dřevěný věšák Naula má háčky ve tvaru "větví", které pronikají do kmene a vytváří tak celkový design věšáku ve tvaru stromu. Volně stojící věšák na kabáty je k dostání v přírodním nebo barveném dubu, v jedno-barvě nebo nakombinované. Lehký a organický vzhled stojanu na kabáty Naula je ideální pro zavěšení těžkých kabátů na chodbu nebo i lehčích oděvů a doplňků do jakéhokoli šatny, kanceláře, zasedací místnosti. Věšák Naula získal mezinárodní ocenění GOOD DESIGN ™ Award 2016.
Design: Mikko Laakkonen, značka: INNO

více o věšáku INNO Naula

stojanový věšák Naula od značky INNO

stojanový věšák Naula od značky INNO


Nástěnný věšák TURNER - jako obraz na zdi (INNO)

Turner je lehký, nástěnný věšák na kabáty se třemi dřevěnými knoflíky pro zavěšení oblečení. Kovová část mezi knoflíky dodává věšáku zajímavý a grafický vzhled. Výrazné kompozice na zdi lze vytvořit instalací několika věšáků v různých polohách. Jeden z knoflíků je delší, což umožňuje použití ramínka Turner-R stejného designu.
Design: Susanne Grønlund, značka: INNO

více o věšáku INNO Turner

nástěnný věšák Turner od značky INNO

nástěnný věšák Turner od značky INNO


TWO STEP - věšák pro větší formace (INNO)

Two Step je multifunkční věšák na kabáty pro všechny druhy veřejných prostor. Věšáky Two Step se snadno spojují - propojují ve větší formace, jsou lehké a velmi dobře stohovatelné, takže jsou ideální i pro dočasné použití. Každý má 12 háčků na kabáty a čtyři kolíky na odkládání klobouků, lze jej použít i s ramínky na kabáty.
Design: Valvomo/Timo Vierros, značka: INNO

více o věšáku INNO Two Step

stojanový věšák Two Step od značky INNO

stojanový věšák Two Step od značky INNO


HANGER - nevšední stojanový věšák jako socha v místnosti (OFFECCT)

Koncept věšáku Hanger od designérského dua Neri & Hu byl vytvořit nový typ - nové pojetí věšáku pro lidi, kteří raději pověsí své oděvy a doplňky v místností na očích, spíše než by je skrývali ve skříni.
„Vždy se zajímáme o zdánlivě všední a anonymní každodenní předměty,“ říká Lyndon Neri z Neri & Hu. „Věšáky představují objekty, které jsou zanedbávány a ignorovány v domácím i kancelářském prostředí - ale ve skutečnosti patří mezi nejdůležitější. „Je to vlastně exkluzivní věšák, který se stává objektem téměř jako socha v místnosti - přidává další hodnotu, ale zároveň plní jasnou funkci na pracovišti, v hotelovém pokoji nebo v domácím prostředí,“ říká Anders Englund, manažer designu společnosti Offecct.
Design: Neri&Hu, značka: OFFECCT

více o věšáku OFFECCT Hanger

stojanový věšák Hanger od značky OFFECCT

stojanový věšák Hanger od značky OFFECCT


PROPEL - stojanový věšák s hravým duchem (INNO)

Propel je jednoduchý stojanový věšák na kabáty s hravým duchem. Díky své inovativní struktuře a dřevěným háčkům v kombinaci s nápadnými barvami bude jistě vítaným interiérovým doplňkem.
Design: Harri Korhonen, značka: INNO

více o věšáku INNO Propel

stojanový věšák Propel od značky INNO

stojanový věšák Propel od značky INNO